Zveme vás na plavbu do ZOO

Osmička pro rodinu oslaví Mezinárodní den rodiny

Mezinárodní den rodiny byl ustanoven na valném shromáždění Organizace spojených národů v roce 1994, u nás patří k významným dnům. Slavíme ho 15. května a v tento den bychom si měli připomínat roli rodiny ve společnosti i v osobním životě, posilovat vztahy uvnitř rodiny a myslet na vzájemnou podporu rodinných příslušníků. A to i mezigenerační, nejen v obtížných životních situacích.

Osmička pro rodinu oslaví Mezinárodní den rodiny na parníku Odra. Společně vyplujeme z Rašínova nábřeží přesně ve 12 hodin, proto prosíme účastníky aby přišli nejpozději v 11.45 na Rašínovo nábřeží. Během cesty pokřtíme komiksovou adaptaci Tři muži ve člunu autorů Jaroslava Vince Pospíšila a Martyna Pospíšila a zasoutěžíme si o vstupenky do ZOO. Chybět samozřejmě nebude ani občerstvení.

Vstupenky na plavbu za jednotnou cenu 100,- Kč pro všechny si můžete zakoupit v některém z našich Rodinných center – buď v Ďáblicích nebo Čimicích v pracovní dny od 9,00 do 16,00 hodin. Vstupenky jsou přenosné, ale nevratné. Z kapacitních důvodů nemůžeme vzít na palubu dětské kočárky.

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.