Svět deskových her v Čimicích

Víte, že první desková hra se objevila už před více než 4 000 lety??

I v dávných dobách lidé hledali odpočinek, zábavu i útěk z každodenní rutiny…

Přijďte se k nám pobavit s celou rodinou!

Najdete u nás přes čtyřicet deskových her všech žánrů i kategorií, vybere si každý.

Milujete klasiku? Čeká na vás CATAN – Osadníci z Catanu a to hned ve 4 verzích (např. Atlantis, Poklady, draci, objevitelé) i ve verzi Junior. Také by se našlo několik verzí Carcassone, této legendární taktické stolní hry, která vám přináší s každým tahem nové možnosti a zabaví celou rodinu na dlouhé hodiny.

Milovníci her podle filmů ocení Hru o trůny, zahrát si můžete drsný skotský Ostrov Skye, Dominion, nebo Utopii.

Pro pamětníky máme – jak jinak – Česko pro pamětníky a takmůžete svým dětem/vnukůmvysvětlit, co to byl žentour, jak se jmenuje nejznámější dílo Eduarda Štorcha, nebo jak se nazývají koláče pečené na Chodsku…a ne, nejsou to ani valašské frgále, ani dvojctihodné moravské koláče – na Chodsku jedině koláče merhované…že ani vy to nevíte? S naší hrou se to naučíte a užijete společně spoustu zábavy. Vlastenci si užijí u hry Česko a malí vlastenci u Česko Junior.

Také Scrabble a další hry se slovy a písmeny si zamilujete.

Deskové hry rozvíjejí dovednosti a znalosti dětí, zaručují skvělou zábavu pro teenagery a nezapomenutelné zážitky pro dospělé. Zapomeňte na nejistou situaci ve světě, přeneste se do světa fantazie, vyhrávejte, prohrávejte, taktizujte, tvořte, stavte, zakládejte, pocvičte mozek, uplatněte svou skvělou strategii a taktiku – prostě:

                                               Přijďte si k nám zahrát!

  Těšíme se na vás v  RK Čimice úterý a ve čtvrtek od 13 do 16 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.